Zehra & Sedat Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zehra & Sedat Fan Sitesi

2 posters

Başkaları Sizin Hakkınızda Ne Düşünüyor?

Zedat
    Zedat

Arka Sıradakiler
    Karakteriniz: Sedat Sedat

Başkaları Sizin Hakkınızda Ne Düşünüyor? Empty Başkaları Sizin Hakkınızda Ne Düşünüyor?

Mesaj tarafından Zedat Cuma Eyl. 03, 2010 6:50 am

https://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Ftestyourself.tr.msn.com%2Folcer%2Fbaskalari%2FStart.aspx&h=81545

Doğuştan Lider
    Başkaları sizi heyacanlı, havai, etkileyici bir kişiliğe sahip biri gibi görürler, hızlı kararlar alan doğal bir lider gibisinizdir. Ama bu kararlar her zaman “en doğruları” olmayabilir. Insanlar sizi güçlü ve riske girmeyi seven, birşeyi ikinci kere denemekten kaçınan, maceracı biri olarak görürler ve sizinle vakit geçirmekten hoşlanırlar. Tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan simasısınız.
    Zehram_Sedatım
    Zehram_Sedatım

Arka Sıradakiler
    Karakteriniz: Zehra Zehra

Başkaları Sizin Hakkınızda Ne Düşünüyor? Empty Geri: Başkaları Sizin Hakkınızda Ne Düşünüyor?

Mesaj tarafından Zehram_Sedatım Cuma Eyl. 03, 2010 3:12 pm

Eğlenceli
    İnsanlar sizi canlı, neşeli, hayat dolu, çekici, kabiliyetli, ve herzaman ilgi çekici bulurlar. Dikkatleri üzerinizde toplarsınız. Hiç bir zaman aşırıya kaçmazsınız. Aynı zamanda mütevazi, iyi, anlayışlı ve etrafındakilere neşe veren biri olarak algılanırsınız. Birçoğu sizi akıllı, yetenekli ve aynı zamanda mütevazi bulur. Siz hemen ve kolayca arkadaş edinemeyebilirisiniz ama daimi ve güçlü ilişkiler kurmak konusunda üstünüze yoktur. Sizin birine güvenmeniz ve onu benimsemeniz hayli zaman alacaktır ama bir kere güvendikten sonra asla kimseyi yarı yolda bırakmazsınız.

Forum Saati Cuma Mayıs 03, 2024 8:24 am