Zehra & Sedat Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zehra & Sedat Fan Sitesi

The Ring(Halka)-Fragman Eklenmiştir.

edebiyatçı
    edebiyatçı

Arka Sıradakiler
    Karakteriniz: Sedat Sedat

The Ring(Halka)-Fragman Eklenmiştir. Empty The Ring(Halka)-Fragman Eklenmiştir.

Mesaj tarafından edebiyatçı C.tesi Ağus. 21, 2010 6:33 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Fragman:
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Oyuncular: Naomi Watts,Martin Henderson,Brian Cox,David Dorfman...

Konusu: Bir şehir efsanesi şeklinde, izleyenlerin yedi gün içinde ölümüne yol açan, korkunç görüntülerle dolu gizemli bir video kasetin varlığından bahsedilmektedir.

Dört gencin şüpheli ölümü üzerine gazeteci Rachel, bu sırrı çözmeye soyunur. Genç kadın, araştırmaları sırasında oğlu ile birlikte kaseti izleyince, hayatlarını kurtarmak için zamana karşı gerilim dolu, amansız bir yarış başlar.

İmdb puanı:7.2

Yorumum: Korku-gerilim hastası biri olarak en beğendiğim filmlerden biri. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Naomi Watts çok başarılı. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Bir canavar ya da katilin duruduk yere çıkıp insanları kesip biçtiği,mantıksız filmleri sevmiyorum.Bu filmin ise 1 mantığı var.Ve adım adım sona gidiliyor.Çok heyecanlı ve korkunç sahneleri var. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    Korku filmini sevip de bu filmi hala (!!!) izlemeyenler varsa kaçırmasınlar. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 9:45 am