Zehra & Sedat Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zehra & Sedat Fan Sitesi

3 posters

Uyumlu musunuz?

Zedat
    Zedat

Arka Sıradakiler
    Karakteriniz: Sedat Sedat

Uyumlu musunuz? Empty Uyumlu musunuz?

Mesaj tarafından Zedat C.tesi Ağus. 21, 2010 7:30 am

https://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Ftestyourself.tr.msn.com%2Folcer%2Fuyumlu%2FStart.aspx&h=08a8e

Uyumsuz
    Sadece size ait doğrularla hareket ediyor kimsenin ne düşündüğünü ne söylediğini umursamıyorsunuz. Özgür bir birey olduğunuzu her fırsatta dile getiriyor ve insanların sizi böyle kabul etmelerini istiyorsunuz. Ekip olarak yapılacak bazı işler, eğer sizi tatmin etmiyorsa kendinizi arkadaş ekibinizden dışarda tutabiliyorsunuz. Haliyle uyumsuzluğunuz, yalnızlıkla sonuçlanabiliyor.
    Zehram_Sedatım
    Zehram_Sedatım

Arka Sıradakiler
    Karakteriniz: Zehra Zehra

Uyumlu musunuz? Empty Geri: Uyumlu musunuz?

Mesaj tarafından Zehram_Sedatım C.tesi Ağus. 21, 2010 4:03 pm

Uyum arıyorsunuz
    Henüz tam manasıyla uyumlu bir insan olduğunuz söylenemez. Ama uyumsuzluğunuzun farkındasınız. Bunun size hayatı zorlaştırdığını düşünüyor ve daha esnek bir insan olmak için çaba gösteriyorsunuz. Tam manasıyla başarıya ulaştığınız söylenemez. Ama aydınlık günler yakındır. Lakin dikkat edin, uyumlu biri olacağım derken gereğinden fazla tavizkar birine dönüşmeyin.
    edebiyatçı
    edebiyatçı

Arka Sıradakiler
    Karakteriniz: Sedat Sedat

Uyumlu musunuz? Empty Geri: Uyumlu musunuz?

Mesaj tarafından edebiyatçı C.tesi Ağus. 21, 2010 6:07 pm

Zehram_Sedatım demiş ki:Uyum arıyorsunuz
    Henüz tam manasıyla uyumlu bir insan olduğunuz söylenemez. Ama uyumsuzluğunuzun farkındasınız. Bunun size hayatı zorlaştırdığını düşünüyor ve daha esnek bir insan olmak için çaba gösteriyorsunuz. Tam manasıyla başarıya ulaştığınız söylenemez. Ama aydınlık günler yakındır. Lakin dikkat edin, uyumlu biri olacağım derken gereğinden fazla tavizkar birine dönüşmeyin.
    Aynısı çıktı. Uyumlu musunuz? 101875
    Halbuki uyumluyumdur. Uyumlu musunuz? 426969

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 10:07 pm