Zehra & Sedat Fan Sitesi

  127. Bölüm Özeti

  Paylaş
  avatar
  Zedat


  Mesaj Sayısı : 1795
  Kayıt tarihi : 12/07/10

  Arka Sıradakiler
  Karakteriniz: Sedat Sedat

  127. Bölüm Özeti

  Mesaj tarafından Zedat Bir Çarş. Eyl. 29, 2010 11:15 pm

  Arka Sıradakiler’de, aşk, dostluk ve heyecan dolu bir bölüm seyirciyi bekliyor.

  İbo, Sibel ile ilgili acı gerçeği öğrenir. Sibel’in hayatının kurtulması için, İbo’nun Oktay’a verdiği paraya ihtiyaç vardır. Ancak Oktay, yurtdışına kaçabilmek için parayı harcamıştır. İbo para bulmak için çareler aramaya başlar.

  Gamze?nin yaşadığı öğrenen İbo ve Cahit, istasyona koşup, Oktay’ı geri döndürmek isterler. Fakat Oktay Gamze’nin yaşadığına inanmaz. Yurtdışına gitmesini engellemek için, İbo ile Cahit’in yalan söylediğini düşünür. Oktay’ın gidip gitmeyeceği merak konusudur.

  Keremin elinde günlerce rehin kalan Gamze’nin psikolojisi bozulmuştur. Gamze’nin davranışları arkadaşlarını hayal kırıklığına uğratır.

  Saffet’in “sözde” kardeşi Filiz, resmi girişimlerde bulunur. Saffet ve Annesi Meral’i zor günler beklemektedir.

  Zehra’nın konservatuvar sınavını kazanıp kazanmadığı belli olmuştur. Öbür taraftan mahkeme günü gelip çatmıştır. Zehra ile Sedat karşı karşıya gelir. Sürpriz tanıkların ortaya çıkmasıyla mahkeme salonu iyice karışır. Gülen tarafın kim olacağı, finalde belli olacaktır.

  Askerdeki Rıza, mıntıka temizliği yaparken arazi olup, eski lise arkadaşlarına telefon açar. Ancak bu telefon, küçük olayların başlangıcı olacaktır.

   Forum Saati Çarş. Ara. 19, 2018 1:36 am